logo
03/06
02/06
01/06
2 ...

Депутати фракції ВО «Свобода» у ЛМР звернулися до Зеленського через так званий «план Штайнмаєра»

19-09-2019269

Депутати фракції ВО «Свобода» у ЛМР звернулися до Зеленського через так званий «план Штайнмаєра»

 

Депутати Львівської міської ради від ВО «Свобода» вважають втілення так званого “плану Штайнмаєра” першим кроком до капітуляції України.

Відтак звернулися до Президента України Володимира Зеленського та Голови ВРУ Дмитра Разумкова з вимогою провести вибори на тимчасово окупованих територіях України тільки після їхньої повної деокупації. Відповідне звернення під час сесії Львівської міської ради із трибуни зачитав очільник фракції Маркіян Лопачак.

«Ми, депутати Львівської міської ради, заявляємо - вибори на окупованій частині Донбасу в теперішніх умовах - це вибори під дулами путінських автоматів, повна легалізація тамтешньої терористичної влади, а ще - перший крок до капітуляції України.

Так званий «план Штайнмаєра», передбачає вибори за окремим законом, зміни до Конституції (надання особливого статусу Донбасу), повну амністію бойовикам - і лише після цього повернення окупованих територій до України зі 100% фінансуванням з українського бюджету за захищеними статтями. Саме на це й сподівається ворог: інтегрувати окуповані території Донбасу в Україну на своїх умовах, під своїм контролем і так, щоб вони розкладали нашу державу зсередини.

Наголошуємо, що «план Штайнмаєра» - не затверджений українським парламентом, а Мінські угоди - не міжнародно-правовий договір, а всього лише політичні домовленості, виконання яких залежить від доброї волі держав. Росія порушує їх з першого дня, а Україна - постійно виконує, щодня жертвуючи життями своїх захисників.

Ми вважаємо, що єдиний прийнятний для України шлях - провести вибори на тимчасово окупованих територіях після повної деокупації, десепаратизації та перепаспортизації населення. Після перевірки кожної особи на наявність громадянства інших держав, співпрацю з окупаційним режимом та після доведення лояльності до України. У іншому випадку – це пряма загроза українській державності.

Публікацію підготовлено в межах програми висвітлення діяльності Львівської міської ради, її виконавчих органів, посадових осіб і депутатів.