logo
02/06
2 ...

Виконком продовжив дозвіл на курсування автобусів маршрутом, який сполучає АС-2 та онкоцентр

20-09-20191117

Виконком продовжив дозвіл на курсування автобусів маршрутом, який сполучає АС-2 та онкоцентр
Фото: ілюстративне

Виконавчий комітет Львівської міської ради ухвалив рішення, яке дозволяє продовжити курсування автобусів на маршруті, який з’єднує АС-2 та онкологічний центр.

 

Таке рішення члени виконавчого комітету ухвалили під час засідання сьогодні, повідомляє кореспондентка Leopolis.news.

Управлінню транспорту департаменту житлового господарства та інфраструктури доручили укласти з 21 вересня 2019 року тимчасовий договір з Львівським комунальним автотранспортним підприємством № 1 на автобусний маршрут № 57 на термін 3 місяці або до моменту укладення договору з переможцем конкурсу з визначення автомобільного перевізника на вказаному міському автобусному маршруті загального користування.

Також управління має забезпечити проведення конкурсу з визначення автомобільного перевізника на міський автобусний маршрут загального користування № 57 та за результатами проведеного конкурсу укласти договір з переможцем.

 

Нагадаємо, у червні виконавчий комітет Львівської міської ради ухвалив рішення, яке передбачає внесення технічних правок до схеми маршруту № 47а та затвердження нового маршруту № 57, який курсуватиме з вул. Польової, через центр міста і до онколікарні.

Леся БУРБАН, Leopolis.news