logo
05/06
04/06
03/06
2 ...

Суд позбавив Гройсмана права призначати голову «Нафтогазу»

16-05-2019414

Суд позбавив Гройсмана права призначати голову «Нафтогазу»
Фото: gordonua.com

Окружний адміністративний суд визнав протиправною та нечинною постанову Кабінету міністрів №226 від 6 березня, що наділяє збори акціонерів повноваженнями на обрання і звільнення голови та членів правління «Нафтогазу» без подання наглядової ради.

Про це йдеться в ухвалі Окружного адміністративного суду від 14 травня, повідомляє «Економічна правда».

Так, суд ухвалив зупинити дію постанови Кабміну №226 від 6 березня 2019 року, а саме:

в частині затвердження підпункту 22 пункту 47 Статуту «Нафтогазу», згідно з яким до виключної компетенції загальних зборів належить обрання та припинення повноважень голови і члена правління;

а також у частині затвердження підпункту 23 пункту 47 Статуту АК, згідно з яким до виключної компетенції загальних зборів належить прийняття рішення про відсторонення голови або члена правління від здійснення повноважень та обрання особи, яка тимчасово здійснюватиме повноваження голови правління до набрання рішенням у даній справі законної сили.

Нагадаємо, 21 березня Кабмін вніс зміни до статуту НАК «Нафтогаз України», наділивши збори акціонерів повноваженнями на обрання і звільнення голови та членів правління без подання наглядової ради.

У 2016 році уряд ухвалив рішення щодо передачі управління 100% акцій держави ПАТ «НАК «Нафтогаз України» Кабінетові Міністрів.

Leopolis.news