logo
08/08
06/08
05/08
04/08
03/08
01/08
31/07
2 ...

Зеленський добровольцям в Золотому: «Мені пофіг, з ким буде перемир’я» (ВІДЕО)

26-10-2019524

Зеленський добровольцям в Золотому: «Мені пофіг, з ким буде перемир’я» (ВІДЕО)

Президент Володимир Зеленський відвідав добровольчий батальйон на ділянці розведення сил у Золотому.

 

Про це повідомляється у спільноті «Останній блокпост. #Ні_Капітуляції».

«Зеленський приїхав до добровольців у Золоте. Серйозна розмова про відведення і фронт», – йдеться в повідомленні.

«Я президент этой страны, мне 42-й год, я ж не лох». Запитали в президента, чи зустрінеться він з ветеранами, щоб проговорити наші акції по всій країні з вимогою «Ні Капітуляції». Отримали хамську відповідь».

З відео видно, як Зеленський «тикав» одному з учасників акції і погрожував у всіх відібрати зброю.

Ось так цю зустріч прокоментували у прес-центрі ООС: «У поширеному сьогодні в соціальних мережах відео Президент України Володимир Зеленський, перебуваючи у населеному пункті Золоте Луганської області, поспілкувався з людьми у військовій формі. Ці люди перебували у приватному будинку і представилися добровольцями.
Однак вони не є представниками будь-яких силових відомств чи Збройних Сил України, уповноважених перебувати та діяти у районі проведення операції Об‘єднаних Сил. Законом України «Про особливості державної політики із забезпечення державного суверенітету України на тимчасово окупованих територіях у Донецькій та Луганській областях», більше знаним як Закон про операцію Об‘єднаних Сил, чітко визначаються категорії, які можуть перебувати в районі ООС зі зброєю.
Люди, які спілкувалися з Президентом, не належать до жодної з таких категорій, а відтак перебувають у Золотому зі зброєю нелегально, порушуючи вказаний Закон про ООС, чому надається належна правова оцінка».

Як відомо, 1 жовтня в Мінську домовилися про розведення військ в Луганській області. Розведення мало розпочатися 7 жовтня, але його перенесли через постійні обстріли з боку проросійських бойовиків.

Leopolis.news