logo
08/08
06/08
05/08
04/08
03/08
01/08
31/07
2 ...

Зінкевич: Найважливіше у діяльності депутата – реальна допомога мешканцям у вирішенні проблеми

30-10-2019481

Зінкевич: Найважливіше у діяльності депутата – реальна допомога мешканцям у вирішенні проблеми
Фото: ZAXID.NET

Забита каналізація, ями на дорогах, невивезене сміття – лише частина з великої кількості звернень мешканців до депутата.

Укропівець Ігор Зінкевич один з тих депутатів, які перебувають на зв’язку з львів’янами фактично цілодобово. Як він сам розповів в інтерв’ю радіо «Західна столиця», найчастіше звернення від мешканців надходять у соціальних мережах та стосуються проблем цілого міста, а не лише його виборчого округу.

«Я вітав створення «Гарячої лінії міста», але на жаль, є проблеми, які Гаряча лінія не дуже хоче публікувати на своїй сторінці у Фейсбуці та відповідно реагувати на них. Тому мешканці продовжують звертатись до депутатів, щоб ті сприяли вирішенню їх проблем. Найважливіше це не «попіаритись» на зустрічі з громадянами, а реально допомогти їм вирішити проблему. Саме в цьому вбачаю свою основну депутатську роботу», – заявив Зінкевич.

Також Ігор Зінкевич додав, що до нього часто звертаються львів’яни з різних куточків міста, не лише його виборчого округу.

«Я бачу, що людям у певній мірі легше достукатись до мене і коли виникає така ситуація намагаюсь залучити депутатів цього округу до вирішення проблем. Хай не все вдається вирішити, але люди повинні бачити свого представника», – зазначив Зінкевич.

Матеріал розміщену у рамках програми висвітлення діяльності органів виконавчої влади та місцевого самоврядування ЛМР.

Leopolis.news