logo
23/05
22/05
21/05
20/05
18/05
17/05
16/05
15/05
2 ...

Нова українська лірика: Аліна Жук презентувала пісню і кліп «Лебеді» (ВІДЕО)

12-04-2024 20:39676

Нова українська лірика: Аліна Жук презентувала пісню і кліп «Лебеді» (ВІДЕО)
Фото: Аліна Жук

Блогерка та співачка Аліна Жук представила зворушливу пісню «Лебеді».

Аліна Жук після успішних релізів «Волошковий цвіт» та «Ромашки сині», які продовжують набирати тисячі прослуховувань в мережі та очолювати чарти радіостанцій, закріплює успіх новою ліричною піснею «Лебеді», повідомила пресслужба співачки.  

«Лебеді» – це історія про кохання, яке робить нас сильнішими. Пісня розповідає про глибокі почуття між закоханими людьми. Силу кохання співачка вирішила передати через пару лебедів, бо саме лебідь і лебідка – символ безмежного кохання і непорушної вірності.  

Разом з піснею артистка презентувала відеороботу, в якій переплетена ніжність з емоційністю. Зйомки кліпу проходили в одному з найпривабливіших місць України – озері Синевир.  

«Кохання – найпрекрасніше почуття в житті людини. Воно дає натхнення вірити в краще, планувати майбутнє попри всі труднощі та біди, які створюють реалії сьогодення. Не бійтесь відкривати свої серця для любові. Кохайте і будьте коханими. Бажаю кожному з нас лебединої вірності!», – поділилась співачка.

Автором слів і музики став Нікіта Кісельов, саундпродюсером залишається незмінний Андрій Осадчук, який працював над попередніми піснями «Волошковий цвіт» та «Ромашки сині». 

Сингл Аліна Жук «Лебеді» доступний для прослуховування на всіх цифрових майданчиках, а кліп для перегляду в YouTube та ефірі музичних телеканалів України.

Leopolis.news