logo
25/05
24/05
23/05
22/05
2 ...

На Червоноградщині засудили 35-річного чоловіка за розбещення 5-річної дівчинки

15-04-2024 14:10195

На Червоноградщині засудили 35-річного чоловіка за розбещення 5-річної дівчинки
Фото: соцмережі

За підтримання публічного обвинувачення прокурорами Червоноградської окружної прокуратури 35-річного мешканця району визнано винним у розбещенні неповнолітньої ( ч. 2 ст. 156 КК України).

Про це повідомляє відділ інформаційної політики Львівської обласної прокуратури.

Йому призначено покарання у виді 5 років позбавлення волі. Також позбавлено права обіймати посади, пов’язані з вихованням і навчанням дітей та займатися діяльністю, пов’язаною з робою з дітьми на строк 3 роки.

Прокурори в суді довели, що у 2018 році в одному із сіл Червоноградщини обвинувачений вчинив розбещення 5-річної дівчинки. В той день він допомагав її сім’ї по господарству.

Користуючись відсутністю уваги дорослих, чоловік обіцянками заманив дитину, яка гралася вдома на подвір’ї в недобудову та вчинив розпусні дії сексуального характеру, спрямовані на розбещення останньої.

Відомості про обвинуваченого будуть внесені до Реєстру осіб, засуджених за злочини проти статевої свободи та статевої недоторканості малолітньої особи.

Досудове розслідування здійснювали слідчі ВП №2 Червоноградського РВП Головного управління Нацполіції у Львівській області.

Підготував Володимир Піняжко, Leopolis.news