logo
09/07
08/07
07/07
06/07
2 ...

Зеленський доручив створити Військову поліцію

05-11-2019484

Зеленський доручив створити Військову поліцію
Фото: Офіс президента України

Президент Володимир Зеленський вважає за необхідне створити в Україні Військову поліцію та до кінця року розробити концепцію об’єднаного реєстру ветеранів.

 

Про це повідомляє Офіс президента України.

Під час зустрічі з керівництвом Верховної Ради та урядом Володимир Зеленський поставив низку завдань у сфері оборони та безпеки України.

Зокрема, міністр оборони Андрій Загороднюк до 31 грудня має впровадити нову об’єднану систему керівництва та управління силами оборони, яка відповідатиме стандартам НАТО. Крім того, у структурі Міноборони має бути створений сучасний ефективний правоохоронний орган – Військова поліція.

Також  Зеленський вважає за потрібне, щоб до кінця року Міністерство у справах ветеранів, тимчасово окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб України створило концепцію об’єднаного реєстру ветеранів та розробило проект технічного завдання платформи «Е-ветеран».

Крім того, президент поставив завдання міністру внутрішніх справ Арсену Авакову до кінця року вдосконалити процедури видачі посвідчень водія, а також спростити процедури акредитації закладів, що здійснюють підготовку та підвищення кваліфікації водіїв.

Leopolis.news