logo
12/07
11/07
2 ...

У Рудках встановили електронний вимірювач швидкості (ФОТО)

12-11-20191008

У Рудках встановили електронний вимірювач швидкості (ФОТО)
Фото: Leopolis.news

Перед в’їздом у місто Рудки Самбірського району в рамках реалізації проекту міжмуніципального співробітництва встановлено електронне табло виміру швидкості руху автомобіля в населеному пункті. Його безоплатно змонтувала команда RadioNetwork.

Про це повідомив кореспондент Leopolis.news.  

За словами голови районної ради Віталія Кімака, продовжується співпраця з партнерами над створенням сучасної і надійної системи забезпечення безпеки на автошляхах Самбірщини. Вона передбачає застосування новітньої системи відеоспостереження у громадах району, аналогів якій наразі немає на Львівщині. 

Розпочали з Рудок як центра міської ОТГ. Тут реалізовано перший етап проекту в рамках міжмуніципального співробітництва – встановлене електронне табло визначення швидкості руху транспорту. Попереду другий етап – складна робота з проектування та вирішення ряду технічних завдань відеофіксації. 

З цією метою, наголосив керівник Самбірщини Віталій Кімак, вивчали досвід функціонування подібних систем у м. Дніпрі. Там пересвідчились в її ефективності. Відтак, реалізувавши проект у повному обсязі, завдяки відео спостереженню буде зафіксовано швидкість руху транспортного засобу в населеному пункті, а її результати при необхідності легко стануть надбанням поліції. 

Микола СЕНЕЙКО, для Leopolis.news