logo
10/07
09/07
2 ...

У Бродах вшанували Героїв Небесної сотні та полеглих воїнів АТО/ООС (ФОТО)

21-11-20191449

У Бродах вшанували Героїв Небесної сотні та полеглих воїнів АТО/ООС (ФОТО)

Сьогодні, 21 листопада, у святковий день Собору Архистратига Михаїла, в Бродах відбулися врочистості з нагоди Дня Гідності і Свободи та шостої річниці початку Революції Гідності.

Розпочався захід із покладання квітів до пам’ятника Героям Небесної сотні та запалення лампадок. Потім розпочалась мистецька програма із патріотичних піснеспівів та читання віршів за участі школярів Бродівської спеціалізованої середньої школи №2 і студентів Бродівського педагогічного коледжу ім. Маркіяна Шашкевича, що відбувалась під орудою працівників Народного дому м. Броди.

Завершилися врочистості панахидою за душі полеглих Героїв Небесної сотні та воїнів, які відділи своє життя за Свободу у новітній російсько-українській війні. Поминальні Богослужіння провів декан Бродівського деканату УГКЦ отець Юрій Біль.

У заходах взяли участь мешканці Бродів, школярі усіх чотирьох шкіл міста, студенти-педагоги та окремі представники міської і районної влади. Останні на поминальних вшануваннях Героїв Небесної не виступали, відтак врочистості обійшлися без політичних промов. І це, яка зазначив дехто із бродівських педагогів, було відрадно.

Михайло Шишка, журналіст, спеціально для Leopolis.news

Фото автора