logo
04/08
03/08
02/08
01/08
31/07
2 ...

Суд змінив запобіжний захід Садовому (ВІДЕО)

05-12-2019170

Суд змінив запобіжний захід Садовому (ВІДЕО)
Фото: Главком

Вищий антикорупційний суд в Києві ухвалив рішення по апеляції міського голови Львова Андрія Садового на призначення йому 1 млн 56 тис. гривень застави у справі про продаж землі.

Так, суд вирішив частково задовільнити апеляцію Садового, повідомляє «5 канал».

«Застосувати до Садового запобіжний захід у вигляді особистого зобов'язання. Покласти на Садового такі вимоги: прибувати до слідчого за кожною вимогою, утримуватися від спілкування зі свідками щодо обставин кримінального провадження», - ухвалив суддя.

Строк дії покладених обов'язків визначено до 20 січня 2020 року. Ухвала оскарженню не підлягає.

Відео оголошення рішення оприлюднив сам Садовий у Facebook.

Зазначимо, розгляд апеляції почався о 15:00 4 грудня. Зокрема, суд вислухав заяви тих, хто готовий взяти Садового на поруки. Виступили ексдепутат минулого скликання Олег Березюк, Олег Лаврик, Сергій Кіраль, Оксана Сироїд, Тетяна Острікова, Тарас Пастух, Андрій Гуржій, нардеп Павло Бакунець, екс-депутатка VII скликання Оксана Продан.

Крім Садового, апеляцію на рішення суду подала прокуратура. Прокурор попросив призначити меру Львова заставу у розмірі 50 млн гривень, а також забрати в нього закордонний паспорт і встановити йому обмеження не покидати Львів без дозволу правоохоронців. Апеляційну скаргу прокурора Сидоренка залишили без задоволення.

Leopolis.news