logo
15/08
2 ...

Цабак з Нефьодовим уже налагодили власну контрабанду сигарет на – «Корумпована митниця по-галицьки»

27-12-2019 16:184018

Цабак з Нефьодовим уже налагодили власну контрабанду сигарет на – «Корумпована митниця по-галицьки»

Сьогодні, 27 грудня 2019 року біля о 09 години ранку в пункті пропуску «Дяково» Закарпатської митниці правоохоронними органами була затримана фура марки «Рено» номер МІ580ЕХ/МІ5ЗОУН (словацька реєстрація) з вантажем кондитерські вироби (вафлі), яка пройшла митне оформлення для експорту («замитнена») на МП «Малехів».

«Володимир Цабак в.о. начальника Галицька митниця Держмитслужби, «коронований» Головою Державна Митна Служба України Максимом Нефьодовим на посаду «царька» на західному кордоні ще не «просидівши» і два тижні на своєму «троні» попався на контрабанді великої партії цигарок без акцизних марок», – повідомляють у групі «Корумпована митниця по-галицьки».

«Під час огляду цієї вантажної машини у бокових стінках напівпричіпу було виявлено тютюнові вироби (цигарки) марки "МІМ5К" без акцизних марок у кількості близько 300 ящиків!!!! (150 000 сигарет). Очолює МП «Малехів» і водночас цигаркову контрабанду приплічник Володимира Цабака контрабандист Лецик Олег Петрович (був затриманий влітку 2018 року на хабарі за пропуск євроблях та вже в «Новій митниці» підозрюється ДБР у шахрайстві в особливо великих розмірах) разом з заступницею Роксоляною Качинською (донькою одіозного митника Руслана Ганця з МП «Грушів», який відповідає за збір «каси» для Цабака і доводить до білих бізнесменів «нові розцінки»)!!!
З перевірених джерел відомо, що «Нову контрабанду» Володимир Цабак приїжджає контролювати особисто, перевіряючи як завантажуються фури на митні пости!!!

Пройшло вже 2 тижні «роботи» «Нової митниці»!!! Результати «роботи» просто вражають!!!», – відзначають соцмережні активісти. 

Leopolis.news