logo
18/05
17/05
16/05
15/05
2 ...

Гончарук хоче переатестувати усіх податківців

15-01-2020 12:22395

Гончарук хоче переатестувати усіх податківців

Прем'єр-міністр України Олексій Гончарук доручив підготувати проведення переатестації всіх співробітників Державної податкової служби у зв'язку з виявленням фактів корупції в управлінні ДПС в Одеській області.

Про це він написав на своїй сторінці в Facebook.

«Ми нікому не дозволимо в новій податковій вимагати гроші у підприємців і прикриватися «дахом». Всі корупційні прояви в державних органах будуть знищені в корені. Якщо раніше подібні ситуації були нормою, то зараз цього не буде. Судячи з того, що ця історія сталася недавно - далеко не всі державні службовці усвідомили, що правила змінилися», – написав Гончарук.

Прем'єр зазначив, що розслідування таких випадків буде максимально публічним, щоб люди знали в обличчя хабарників і корупціонерів.

Гончарук доручив керівнику ДПС Сергію Верланову поїхати на місце події, розібратися в ситуації і доповісти про результати.

Також доручив провести перевірку доброчесності та відповідності антикорупційному законодавству керівників територіальних органів ДПС та її центрального апарату.

У двотижневий термін Верланов зобов'язаний розробити і подати в Кабмін план переатестації всіх співробітників Державної податкової служби.

Leopolis.news