logo
10/08
09/08
07/08
06/08
05/08
04/08
03/08
31/07
30/07
29/07
2 ...

У Львові проведуть меморіальний турнір з легкоатлетичних стрибків

15-01-2020224

У Львові проведуть меморіальний турнір з легкоатлетичних стрибків

У суботу, 18 січня, у Львові відбудеться ХХI міжнародний турнір з легкоатлетичних стрибків «Меморіал О. Дем’янюка».

Про це повідомили в управлінні фізкультури та спорту Львівської ОДА.

Змагання проводять у пам’ять про відомого українського спортсмена, майстра спорту міжнародного класу, учасника ХХІІ Олімпійських Ігор 1980 року, володаря кращого результату світу у сезоні 1981 р., який трагічно загинув 1999 року.

Особливістю змагань «Меморіал О.Дем’янюка» є участь в них і юних спортсменів-початківців, і відомих атлетів: учасників, призерів та переможців Олімпійських ігор, чемпіонатів світу та Європи. Зокрема, цьогоріч у змаганнях візьме участь срібна призерка чемпіонату світу та наймолодша в історії переможниця Діамантової ліги Ярослава Магучих. Побореться з нею за перемогу і чемпіонка Всесвітньої універсіади 2019 Юлія Чумаченко. Конкуренцію їм складуть українські стрибунки, а також спортсменки з Туреччини.

У чоловічому гран-прі, крім українських стрибунів, за нагороди боротимуться спортсмени з Австрії та Туреччини. Серед учасників чоловічого гран-прі: чемпіон світу 2005 року Юрій Кримаренко, бронзовий призер чемпіонату Європи серед молоді Віктор Лонський, учасник Олімпійських ігор у Ріо-де-Жанейро Дмитро Яковенко, срібний призер чемпіонату світу серед юнаків та срібний призер чемпіонату Європи серед юніорів Дмитро Нікітін, майстер спорту міжнародного класу Андрій Ковальов, призер юнацьких Олімпійських ігор, призер чемпіонату Європи 2019 серед юніорів Олег Дорощук, переможець минулорічного меморіалу О. Дем’янюка, фіналіст Всесвітньої універсіади 2019 Вадим Кравчук

Почесними гостями змагань будуть восьмиразова медалістка чемпіонатів світу, бронзова призерка Олімпійських ігор в Атланті 1996 та рекордсменка України у стрибках у висоту Інга Бабакова. Також організатори очікують на приїзд президента Федерації легкої атлетики України Ігоря Гоцула та головного тренера збірної команди з легкої атлетики В’ячеслава Тиртишника.

Leopolis.news