logo
24/02
23/02
21/02
20/02
2 ...

Перевірять Раду, Кабмін, ЦВК та інші: Рахункова палата анонсувала тотальний аудит

21-01-2020143

Перевірять Раду, Кабмін, ЦВК та інші: Рахункова палата анонсувала тотальний аудит

Рахункова палата України у цьому році проведе аудити у Верховній Раді, Центрвиборчкомі, Кабміні, Раді нацбезпеки та оборони, Конституційному суді, Укрзалізниці та інших держструктурах.

Про це повідомив голова Рахункової палати Валерій Пацкан у Facebook.

«Рахункова палата цьогоріч проведе понад 80 аудитів. Перевірки чекають на Верховну Раду України, Центральну виборчу комісію, Кабінет Міністрів, Раду нацбезпеки та оборони України, Конституційний Суд, Укрзалізницю, Укрпошту, Службу зовнішньої розвідки. І це далеко не повний перелік. У 2020 році ми візьмемося за важковаговиків», – написав Пацкан.

Голова Рахункової палати відзначив, що громадян зокрема цікавить, наскільки ефективно органи влади використовують бюджетні кошти як на свої потреби, так і на реалізацію реформ. Тому проаналізують також ситуацію в освіті, охороні здоров'я, соціальній та інших сферах, оскільки на їхні реформи «йдуть колосальні кошти», а суспільство має бути впевнене, що «результат буде належним».

Крім того, перевірять ефективність використання бюджетних коштів, виділених на підтримку у безпечному стані енергоблоків та об’єкта «Укриття» та заходи щодо підготовки до зняття з експлуатації Чорнобильської АЕС; ефективність управління державною власністю у нафтогазовому комплексі; використання коштів на розбудову прикордонної дорожньої інфраструктури на українсько-польському та українсько-угорському кордонах.

Проведуть аудит в Антимонопольному комітеті, Нацполіції, Пенсійному фонді та Фонді держмайна.

Також планують провести низку міжнародних перевірок.

Leopolis.news