logo
03/04
02/04
01/04
31/03
30/03
29/03
2 ...

ЄС закликав РФ припинити провокації на Донбасі

18-02-2020771

ЄС закликав РФ припинити провокації на Донбасі

Євросоюз звинуватив бойовиків у порушенні режиму тиші у зв’язку з останнім загостренням на Донбасі та очікує, що Росія змусить їх дотримуватись припинення вогню.

Про це йдеться у коментарі речника ЄС із питань зовнішніх справ і політики безпеки, який є у розпорядженні «Європейської правди».

«Застосування зброї, забороненої Мінськими угодами, що призвело до жертв, викликає надзвичайну стурбованість. Ці наступальні спроби збройних формувань, підтримуваних Росією, повністю суперечать домовленому припиненню вогню, яке досі повністю не дотримується», - сказав представник ЄС.

Він нагадав, що повна реалізація Мінських угод і заходів, узгоджених на «нормандському саміті» в Парижі, мають вирішальне значення у цьому контексті.

Речник підкреслив, що у зв’язку із загостренням ЄС очікує дій від Росії.

«Ми очікуємо, що Росія повною мірою і негайно використає свій вплив на підтримувані нею збройні формування», - зазначив він.

Нагадаємо, від 5-ї години ранку 18 лютого йде інтенсивний бій між бойовиками та українськими військами в районі Золотого, Оріхово та Новотошківки. За даними ТСН, вороги накривають позиції бійців збройних сил України ствольною артилерією. Вибухи чути за кілька кілометрів.

Згодом у ЗМІ з’явилась інформація, що українські військові під час активної атаки бойовиків сьогодні, 18 лютого, втратили позиції поблизу Золотого на Донбасі.

Втрати наші: один загинув, троє поранених і троє контужених.

Втрати противника підтверджені: 4 загинули, 6 поранених.

Leopolis.news