logo
07/08
06/08
05/08
04/08
03/08
2 ...

У РФ зняли хвору китаянку з потяга Київ — Москва

21-02-20201700

У РФ зняли хвору китаянку з потяга Київ — Москва

Санітарні заходи щодо поїзду № 6 Київ — Москва, з якого зняли громадянку Китаю з симптомами респіраторного захворювання, будуть забезпечені.

Про це інформує «Укрзалізниця».

За попередньою інформацією:

▪пасажирку із симптомами респіраторного захворювання виявлено під час проходження митно-прикордонного контролю на залізничній станції Суземка (РФ);

▪вагон поїзда, у якому подорожувала китаянка, було відчеплено;

▪Укрзалізниця — у постійній координації з Центром громадського здоров’я МОЗ України, Міністерство інфраструктури України та Державною прикордонною службою. Звернулися за офіційною інформацією до російської сторони;

▪санітарні заходи будуть забезпечені як щодо бригади, так і щодо рухомого складу поїзда. Подальші дії щодо процедури повернення поїзда в Україну визначаються.

Як повідомляє «Українська правда», решта пасажирів вагону, в якому їхала китаянка з температурою 38 градусів, спрямовані на карантин в Брянську міську лікарню.

У Москві на двотижневий карантин відправлені дві з половиною тисячі осіб. Всіх, хто приїжджає в Москву з Китаю, ізолюють за місцем перебування. Якщо у людини підвищена температура, то її госпіталізують.

Мер Москви повідомив, що в місті почали використовувати систему розпізнавання осіб для контролю людей, «відправлених в карантин».

Виловом китайців в московському транспорті займаються співробітники метрополітену і «Мосгортрансу» за участю поліції.

Водіям громадського транспорту доручили повідомляти диспетчерів про те, що в салоні знаходяться особи китайської національності для їх перевірки поліцією.

Також повідомлялося, що в російському Єкатеринбурзі з рейдами по ринках ходять патрулі козаків, які відловлюють китайців і супроводжують їх до лікарні.

Аналогічні патрулі ходять і по вулицях Рязані.

Як відомо, у РФ уряд видав розпорядження, згідно з яким тимчасово забороняється громадянам Китаю в'їзд у Росію у зв’язку з поширенням коронавірусу. Розпорядження почало діяти з четверга, 20 лютого.

Leopolis.news