logo
10/07
05/07
03/05
05/04
04/04
29/03
28/03
16/03
05/03
26/02
25/02
28/01
25/01
2 ...

Михайло Цимбалюк: «Батьківщина» працює над оновленням команди кандидатів у депутати місцевих рад

27-05-2020 14:031201

Михайло Цимбалюк: «Батьківщина» працює над оновленням команди кандидатів у депутати місцевих рад
Фото: batkivshchyna.lviv.ua

Політична партія ВО «Батьківщина» не рекомендуватиме до участі у місцевих виборах, які відбудуться 25 жовтня 2020 року, тих кандидатів, які, ставши депутатами місцевих рад у 2015 році, не виправдали довіри виборців і не справилися зі своїми обов’язками.

 

Про це розповів народний депутат України від фракції ВО «Батьківщина», голова Львівської обласної організації партії Михайло Цимбалюк, під час виборчого марафону «Місцеві вибори: оцінка ризиків та перелік рішень», який нещодавно організувала Громадянська мережа Опора.

«На Львівщині фракції партії ВО «Батьківщина» в обласній, районних, міських (окрім Львова) радах були сформовані за пів року до мого обрання головою обласної парторганізації, однак зараз виборці скаржаться, що окремі депутати лише використали партійний бренд, аби прийти до влади», – зазначив Михайло Цимбалюк.

Нардеп також повідомив, що партія ВО «Батьківщина» зараз працює над тим, щоб оновилася команда в усіх органах місцевої влади і у відборі кандидатів орієнтується на такі три принципові засади: професійність, моральність та патріотизм.

«Ми сповідуємо головний принцип – людина має спочатку відчувати політичну відповідальність, а пізніше вже балотуватись у депутати. Кандидувати від партії, не будучи її членом, як виключення, може лише людина, яка відповідно до законодавства не може бути партійною», – переконаний політик.

На його думку, важливо, щоб усі політичні сили, які готуються до місцевих виборів, пам’ятали, що життя існує і після виборів.

«На Львівщині ми сформуємо оновлену команду депутатів місцевих рад, які достойно представлятимуть громади, зокрема це будуть представники громадських організацій «Батьківщина молода» та «Жінки Батьківщини», які є прихильниками нашої політичної сили», – додав Михайло Цимбалюк.

Leopolis.news