logo
04/08
03/08
02/08
01/08
31/07
2 ...

Епідемічні показники дозволяють послабити карантинні обмеження на Львівщині

06-07-20202005

Епідемічні показники дозволяють послабити карантинні обмеження на Львівщині
Фото: Умовне. Автор: Роман Балук

Епідемічні показники дозволяють послабити карантинні обмеження на Львівщині. Це підтверджують дані про поширення пандемії коронавірусу Міністерства охорони здоров’я України.

Станом на ранок, 6 липня, Львівська область задовольняє всі чотири критерії можливого послаблення карантину від МОЗ: заповненість ліжок у лікарнях (не вище 50%), середня кількість тестувань на коронавірус (не перевищує 24 на 100 тисяч населення), коефіцієнт нових випадків коронавірусу та динаміка зростання цих випадків у місті.

Як повідомляє пресслужба МОЗ України, ці критерії відображають контроль за передаванням вірусу, рівень спроможності лікувальної мережі, закладів епідеміологічного профілю та системи охорони здоров’я в цілому протидіяти поширенню гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2 і, відповідно, дають змогу контролювати епідемічну ситуацію на досягнутому на поточну дату рівні.

Нагадаємо, як писав Leopolis.news, станом на ранок 6 липня у Львові та на Львівщині підтверджено 6301 випадок інфікування коронавірусом, з них 164 — летальні.

Leopolis.news