logo
07/08
06/08
05/08
04/08
2 ...

«Кредобанк» переміг у номінації «Овердрафти» щорічного дослідження «50 найбільших банків України»

10-07-2020141

«Кредобанк» переміг у номінації «Овердрафти» щорічного дослідження «50 найбільших банків України»

Кредобанк здобув перше місце в номінації «Овердрафти» у щорічному рейтингу «50 провідних банків України», який проводиться інформаційним агентством «Фінансовий клуб», а також увійшов до ТОП-10 в низці інших номінацій дослідження.

Зокрема, як повідомляє пресслужба банку, у 2020 році банк здобув друге місце у номінації «Лізинг», третє місце в номінаціях «Іпотечний кредит» та «Автокредит», 6-те місце у номінації «Кредити малому та середньому бізнесу», 7-ме місце у номінації «Зарплатні проєкти» та 10-те місце у номінаціях «Кредитні картки» та «Обслуговування фізичних осіб у відділенні». У загальному рейтингу дослідження «50 провідних банків України» «Кредобанк» отримав 10-те місце. 

При складанні рейтингу «50 провідних банків України» аналітики агентства «Фінансовий клуб» використовували щомісячну інформацію Національного банку, квартальну та річну звітність, а також внутрішню інформацію кредитних установ, надану організаторам дослідження. Інформація збиралася шляхом анкетування, під час якого у банків було запитано інформацію за 120 показниками. Аналітична група дослідження оцінювала якість продуктів та сервісів, що пропонуються банками, а також поточний стан банку серед учасників ринку.

«Для Кредобанку результати дослідження «50 провідних банків України» важливі тим, що дають можливість оцінити якість та привабливість продуктів та пропозицій банку у порівнянні з ринком. Приємно, що цього року лідерські позиції в дослідженні отримали аж 7 продуктових пропозицій, а Кредобанк увійшов у ТОП-10 провідних банків України за підсумками рейтингу», – говорить голова правління АТ «Кредобанк» Єжи Яцек Шугаєв.
У першому півріччі 2020 року Кредобанк отримав низку відзнак у рейтингах професійної та медійної спільнот України. Серед них – друге місце в рейтингу надійності банківських депозитів від рейтингового агентства «Стандарт-Рейтинг», третє місце в номінації «Вибір населення» у рейтингу «Фінансовий Оскар-2019» за версією журналу «Бізнес,  перемога в рейтингу «Банки 2020 року» за версією агентства «Фінансовий клуб» у номінації «Чистий банк». Окрім того, продукти банку увійшли до ТОП-3 одразу в п’яти номінаціях премії Prostobank Awards — незалежного щоквартального рейтингу продуктів та послуг українських банків, який проводить агентство «Просто банк Консалтинг»

Leopolis.news