logo
09/08
08/08
2 ...

На Львівщині планують розширити національний природний парк «Бойківщина»

13-07-2020110

На Львівщині планують розширити національний природний парк «Бойківщина»
Фото: menr.gov.ua

Розширення території національного природного парку «Бойківщина» обговорили на нараді за участю представників ДП «Боринське лісове господарство», Турківського ОКС ЛГП «Галсільліс», Інституту екології Карпат НАН України, Українського товариства охорони птахів (ТОП), РЛП «Надсянський» та департаменту екології та природних ресурсів Львівської обласної державної адміністрації.

Про це повідомляє пресслужба ЛОДА.

Під час наради обговорили наступні кроки щодо збільшення території парку серед яких – підготовка клопотання, визначення орієнтовної площі пропонованих для розширення земель, проведення інвентаризації території тощо.

Довідка:

НПП «Бойківщина» – наймасштабніший об’єкт природно-заповідного фонду Львівщини, який створено протягом останнього десятиліття.

НПП «Бойківщина» створено Указом Президента України «Про створення національного природного парку «Бойківщина» від 11.04.2019 № 130 в межах Турківського району площею 12240 га, 10623 з яких – надано національному природному парку у постійне користування.

НПП «Бойківщина» – це парк, територія якого вирізняється високим рівнем біотичного різноманіття та відіграє визначальну роль у межах головного Європейського вододілу в басейнах р.Стрий та р.Дністер, ці території вже давно стали домівками для багатьох видів рослин і тварин, які сьогодні рідкісні у Європі, серед яких баранець звичайний, аконіт опушеноплодий, лунарія оживаюча, чина гладенька та інші.

Leopolis.news