logo
15/08
14/08
13/08
12/08
2 ...

Учнів та вчителів з підвищеною температурою не пускатимуть до шкіл – Степанов

15-07-2020 12:04258

 Учнів та вчителів з підвищеною температурою не пускатимуть до шкіл – Степанов
Фото: UkrMedia

Міністерство охорони здоров’я розробляє правила навчання у школах з 1 вересня 2020 року в умовах карантину на тлі поширення коронавірусу.

Про це повідомив очільник відомства Максим Степанов під час онлайн-брифінгу 15 липня, передає Громадське.

«Буде обов’язковим вимірювання температури для всіх працівників, які приходять на роботу до навчальних закладів, обов’язкове вимірювання температури для дітей»,  розповів він.

За словами міністра, за температури 37,2°C і вище ані працівників, ані дітей не допускатимуть до навчальних закладів.

Також діти будуть зобов’язані приходити до шкіл у масках, а у навчальних закладах мають обов’язково бути антисептики.

«Я маю надію, що на наступному тижні всі ці правила вже будуть нами розроблені, і ми будемо подавати їх на затвердження для того, щоб заздалегідь всі знали, в який спосіб будуть навчатися наші діти»,  зазначив Степанов.

Він додав, що завчасна розробка цих правил дасть змогу керівникам навчальних закладів підготуватися до навчального року з 1 вересня.

Нагадаємо, Міністерство освіти та науки розробляє варіант змішаної форми навчання з 1 вересня: частково онлайн та частково офлайн.

У червні тодішня виконувачка обов'язків міністра освіти Любомира Мандзій заявила, що у Кабміні ще немає рішення, чи підуть учні до школи 1 вересня, чи залишаться на дистанційному навчанні.

З початком карантину в Україні у березні школи перейшли на дистанційне навчання. Водночас у МОН заявили, що близько 3% закладів освіти не мають підключення до інтернету.

Leopolis.news