logo

U-21: «Львів» здобув нічию у матчі з «Колосом»

12-09-2020 21:13131

U-21: «Львів» здобув нічию у матчі з «Колосом»
Фото: pfclviv.com

У п’ятницю, 11 вересня, відбувся поєдинок між молодіжними командами ПФК «Львів» та ковалівського «Колоса» в рамках 2 туру Чемпіонату України U-21. За підсумками зустрічі колективи сильнішого не виявили – 0:0.

Про це повідомляє офіційний сайт львівського клубу.

Зі стартових хвилин звітної дуелі було помітно, що обидві команди намагаються діяти більш виважено, аніж ризиковано. Було багато жорсткої, по-справжньому чоловічої боротьби. Згодом свою гру почали намацувати «синьо-золоті леви». У першому таймі було декілька хороших епізодів поблизу воріт команди суперника. У центрі найбільш небезпечного з них був Артур Ременяк, який з вигідної позиції у карній зоні опонентів пробив трішки вище перекладини. У «Колоса», своєю чергою, добре запам’ятався момент всередині першої половини гри. Після подачі з кутового Станіслав Урсолов пробив головою, та, на щастя, м’яч пролетів в сантиметрах від хрестовини. Суттєві зміни у перебіг подій на полі внесла 42 хвилина зустрічі. За небезпечну атаку на голкіпера «Колоса» у складі «городян» отримав вилучення Артур-Богдан Шута.

У другому таймі вже підопічні Тараса Мазура були змушені діяти другим номером. Тим не менш, «Львів» компактно захищався і все-таки залишив свої ворота недоторканими. Могли натомість «синьо-золоті леви» і забивати, але на завершальній стадії атак чогось все ж забракло.

«Насправді гра поділилася на «до» і «після» вилучення. Спершу ми діяли з позиції сили, багато із запланованого на матч дійсно вдавалося. Згодом, тим не менш, довелося внести корективи, більше захищались, що логічно. Стосовно поєдинку загалом, то можу лише подякувати своїм підопічним. Матч з «Колосом» – один з тих, які згодом самі собі зможемо ставити у приклад. Билися всі 90 хвилин, продемонстрували характер та один заліковий пункт по-справжньому вибороли», – зазначив наставник ПФК «Львів» U-21 Тарас Мазур.

Leopolis.news