logo
18/01
16/01
15/01
14/01
2 ...

РФ запустила спеціальну інформаційну кампанію з дискредитації керівництва України – розвідка

25-11-2020 20:46503

РФ запустила спеціальну інформаційну кампанію з дискредитації керівництва України – розвідка

Останнім часом Російська Федерація активізувала заходи з дискредитації вищого державного та військового керівництва України.

 

 

З цією метою активніше використовуються проросійські ЗМІ, журналісти та агенти впливу, у т. ч. на території України, інформує головне управління розвідки Міноборони України.

Основною метою інформаційної кампанії, яку перед собою ставить Кремль, є провокування недовіри до вищих посадових осіб нашої держави та дискредитація їхньої діяльності з урегулювання ситуації на фронті війни з РФ.

Окремим напрямом є критика керівництва України, органів влади щодо вирішення нагальних соціальних та економічних проблем, у т. ч. пов’язаних з епідемією COVID-19.

«Усе це відбувається на фоні цілеспрямованих зусиль Верховного Головнокомандувача ЗС України, Міністерства оборони України та воєнної розвідки України на шляху підвищення ефективності дій з відбиття російської збройної агресії та впровадження системних реформ із набуття нових спроможностей вітчизняного війська за стандартами НАТО», – йдеться у повідомленні.

«Зазначена інформаційна кампанія з боку РФ свідчить про слабкість російських позицій та неспроможність Кремля досягти свої цілей в Україні. За майже сім років збройної агресії проти нашої держави український народ навчився відрізняти правду та набув імунітету до брехні російської пропаганди», – відзначає українська розвідка. 

Leopolis.news