logo
21/01
20/01
19/01
17/01
15/01
14/01
13/01
11/01
2 ...

Китай допустить ВООЗ для розслідування походження COVID-19

11-01-2021 15:56285

Китай допустить ВООЗ для розслідування походження COVID-19
Фото: China Daily

Група експертів Всесвітньої організації охорони здоров’я в четвер, 14 січня, прибуде до Китаю, щоб разом із китайськими вченими встановити походження коронавірусної хвороби COVID-19.

Про це повідомляє УНН з посиланням на SCMP.

«Група експертів з охорони здоров’я зі Всесвітньої організації охорони здоров’я працюватиме з китайськими вченими, щоб визначити походження нового коронавірусу… Команда Всесвітньої організації охорони здоров’я для розслідування походження COVID-19 прибуде до Китаю в четвер”, - повідомили у ЗМІ з посиланням на дані уряду країни.

Зазначається, що ВООЗ та китайські вчені працюватимуть разом, але додаткові деталі не надаються.

«Польова місія повинна розпочатися в Ухані і включатиме вивчення лікарняних записів при виявленні випадків, які могли бути раніше, ніж перші випадки, виявлені в Китаї у грудні 2019 року, коли стало відомо про першу групу пацієнтів», – вказано у повідомленні.

Зазначається, що очікується, що місія триватиме шість тижнів, включаючи карантинний період.

Таке оголошення китайського уряду з'явилося після того, як раніше у Китаї блокували приїзд екпертів ВООЗ. Вказано, що минулого тижня очільник ВООЗ Тедрос Адханом Гебреісус заявив, що «дуже розчарований”, що Китай не дав дозволу для роботи команди. Експертам відмовили у в’їзді в останню хвилину. Після того Пекін відповів на критику.

Leopolis.news