logo
18/04
17/04
16/04
15/04
2 ...

РФ перекидає до кордону з Україною військових з трьох округів – розвідка

06-04-2021 15:16275

РФ перекидає до кордону з Україною військових з трьох округів – розвідка

Командування ЗС РФ доукомплектовує бойові підрозділи Південного військового округу ЗС РФ за рахунок перекидання військових з Західного, Центрального та Східного військових округів.

Про це повідомила  речниця Міноборони Марія Сальнік з посиланням на інформацію Головного управління розвідки Міноборони. 

«Командування ЗС РФ продовжує нарощувати бойові можливості російських окупаційних військ на тимчасово окупованій території в Донецькій та Луганській областях, зокрема, за рахунок посилення взаємодіючих з’єднань і частин, дислокованих на території Росії поблизу кордону з Україною. З початку квітня здійснюється доукомплектування бойових підрозділів Південного військового округу ЗС РФ за рахунок прибуття у відрядження особового складу на невизначений термін зі складу Західного, Центрального та Східного військових округів ЗС РФ. У такий спосіб командування противника збільшує постійний резерв для можливості швидкого доукомплектування першого та другого армійських корпусів кадровими російськими військовослужбовцями», – розповіла Марія Сальнік.

За її словами, внаслідок недотримання заходів безпеки при поводженні зі зброєю і боєприпасами зростає кількість безповоротних і санітарних втрат серед російських окупантів. Так, 4 квітня у одному зі з’єднань противника загинули двоє російських військовослужбовців і один отримав важке поранення у результаті вибуху мін, які зберігались з порушенням заходів безпеки.

Раніше головнокомандувач Збройними силами України Руслан Хомчак під час виступу у Верховній Раді заявив, що уздовж державного кордону України, а також на тимчасово окупованих територіях України та АР Крим знаходиться 28 батальйонних тактичних груп РФ, що становить потенційну загрозу для національної безпеки України.

Верховна Рада ухвалила заяву щодо ескалації російсько-українського збройного конфлікту.

 У НАТО застерегли Росію від подальшої ескалації на Донбасі.

Leopolis.news