logo
09/07
06/07
03/07
02/07
01/07
11/06
05/06
03/06
27/05
20/05
2 ...

«Слуга народу» заявляє про фальсифікації у двох округах на Львівщині

24-07-2019597

«Слуга народу» заявляє про фальсифікації у двох округах на Львівщині

«Зе!команда Львівщини» поширила реліз, у якому стверджує про фальсифікації на окремих округах області.

Упродовж всієї виборчої кампанії усі кандидати від політичної партії «Слуга народу» на Львівщині  вели свою агітацію чесно та без використання методів очорнення своїх опонентів. І день голосування  наші кандидати провели так само – відстоюючи чесні та прозорі вибори. Проте наші опоненти в окремих округах не могли змиритись із втратою влади та вдались до того, що ми називаємо фальсифікацією результатів», – сказано у релізі.

Зокрема, як відзначають у Зе!команді, йдеться про 119 (Бродівський, Буський, Радехівський та частина Кам’янко-Бузького району) і 126 (Жидачівський, Стрийський райони та міста Стрий і Моршин) виборчі округи.

Так, у 119 окрузі виявлена суттєва розбіжність між копіями протоколів, які були надані суб’єктам виборчого процесу та членам ДВК і протоколами ДВК, що були подані до ОВК. 

«Протоколи, які були видані в ніч з 21 на 22 липня не співпадають з тими, які привозять дільничні виборчі комісії. На початку перерви в роботі засідання ОВК №119 різниця між двома лідируючими кандидатами становила 330 голосів на користь нашого кандидата Ореста Кавецького. Проте до кінця цієї перерви на сайті ЦВК відобразилась відмінна інформація з перевагою Кавецького лише у 45 голосів. Хоча в цей час прийом протоколів не здійснювався. Так, станом на 15 годину дня наш кандидат уже програє на 130 голосів  кандидату Михайлу Бондару, чинному депутату Верховної Ради», - зазначає Ростислав Тістик, координатор Зе!команди на Львівщині.

Також, як відзначається, по 126 округу спостерігачами від Володимира Наконечного, що висунутий політичною партією «Слуга народу» в цьому окрузі, було зафіксовано вкидання бюлетенів за одного з кандидатів. Сам Наконечний зі своїми довіреними особами викликав поліцію і відповідні порушення були зафіксовані.

«Ми відстежуємо ситуацію по цих округах та все фіксуємо. Тому особи, що беруть участь в фальсифікації результатів голосування, понесуть відповідний вирок суду за свій злочин».

Leopolis.news