logo
15/10
14/10
13/10
11/10
10/10
09/10
08/10
07/10
2 ...

На Львівщині стартував проєкт із популяризації спадщини Леся Курбаса

24-09-2021 19:15493

На Львівщині стартував проєкт із популяризації спадщини Леся Курбаса

Стартував проєкт із популяризації спадщини Леся Курбаса – це освітньо-мистецькі студії «#Курбас_всюди», які мають на меті консолідувати дітей та молодь сходу і заходу України.

 

Для цього проведуть дослідницькі експедиції шляхами українського режисера, мистецькі конкурси для дітей та молоді і круглий стіл з популяризації постаті Леся Курбаса.

Проєкт відбуватиметься одночасно на Львівщині та Харківщині і триватиме до кінця листопада.

 “Ми маємо на меті провести освітньо-мистецькі студії “#Курбас_всюди”, які присвячені  дослідженню творчої спадщини й життєвого шляху Леся Курбаса,  та поширити культурний тренд “Українське - це модно”. Адже постать і творчість Леся Курбаса може об’єднати потенціал культурного розвитку заходу і сходу України”, - розповіла Соломія Риботицька, керівниця проєкту та голова Львівського регіонального суспільно-культурного товариства “Надсяння”.

До листопада на Львівщині та Харківщині триватимуть творчі дослідницькі експедиції  “Шляхами Курбаса”, зокрема, за маршрутом Самбір - Львів - Старий Скалат – Харків. А у вересні стартував мистецький конкурс “Курбас_online”. Його проводять серед дітей та молоді віком від 10-и до 25-и років. Завершиться проєкт у листопаді круглим столом з популяризації постаті Леся Курбаса. Його учасниками стануть молоді дослідники життя та творчості українського режисера, актора і драматурга.

Проєкт “Освітньо-мистецькі студії “#Курбас_всюди” реалізовується у межах Програми підтримки міжрегіональних культурних обмінів “Змінимо країну разом”, що проводить Асоціація органів місцевого самоврядування “Єврорегіон “Карпати - Україна” – Карпатська агенція регіонального розвитку” у партнерстві із Львівською обласною радою.

Leopolis.news