logo
04/12
03/12
2 ...

Депутат Львівської облради вирушив у паломницьку велопрощу «Шлях Святого Якова»

30-09-2022 19:15391

Депутат Львівської облради вирушив у паломницьку велопрощу «Шлях Святого Якова»
Фото: пресслужба ЛОР

Голова комісії з питань соціального захисту, прав дітей, людини та учасників бойових дій Микола Іщук отримав благословення Владики Степана Суса та Митрополита Львівського Ігоря та вирушив у паломницьку велопрощу «Шлях святого Якова».

 

У рамках благодійної духовної ініціативи депутат планує проїхати на велосипеді понад 4 тисячі кілометрів через шість держав: Польщу, Чехію, Німеччину, Швейцарію, Францію до Іспанії. Відомий європейцям паломницький маршрут веде до могили святого Якова у Сантьяго-де — Компостелла в Іспанії.   

«Моя мета – подякувати за підтримку України, наголосити, що перемога у війні – наша спільна справа, а також зібрати кошти на реабілітацію українських воїнів у комунальному закладі «Львівський обласний госпіталь ветеранів війн та репресованих ім. Ю. Липи», - наголосив Микола Іщук.   

Впродовж маршруту паломник зустрічатиметься з місцевими мешканцями, розповідатиме їм про війну в Україні, закликатиме до благодійності та молитви за перемогу. Також Микола Іщук поширить видрукувані QR-коди з посиланням на сайт благодійного фонду «Із янголом на плечі». Скануючи код кожен охочий зможе легко перерахувати кошти на рахунки благодійної організації. 

Представники фонду також передали Миколі Іщуку подарунки для європейців від українських дітей – це синьо-жовті браслети ручної роботи із побажаннями миру. Кожен браслет підписаний дитиною, яка його виготовила. 

«Паломницька велопроща - це величезний ступінь духовності, благодійності, а також ще раз привернення уваги до України. На сайті нашого фонду є детальна інформація про проєкт «Шлях святого Якова», перекладена різними мовами. Ми це зробили для того, щоб кожна людина своєю мовою прочитала  і долучилася, перерахувала кошти. Відповідно ми зможемо оплачувати реабілітацію, лікування, протезування наших захисників», - пояснила голова правління Благодійного фонду «Із янголом на плечі» Ірина Плахтій.   

Як зазначив генеральний директор Львівського обласного госпіталю ветеранів війн та репресованих імені Ю.Липи Максим Прикупенко, реабілітація є надзвичайно важливим етапом на шляху до одужання поранених військових. Це комплекс заходів з відновлення, який допомагає людині повернутися до здорового життя.   

«Ми, медики сподіваємося, що на шляху святого Якова Микола Іщук зустріне чимало добрих людей, які допомагатимуть нашим воїнам. Також дуже хочемо, щоб більше людей зрозуміли, наскільки важливою зараз є підтримка і перемога України» - наголосив Максим Прикупенко.   

«Вірою і дією будь разом з Україною» – закликаю кожного робити все можливе і навіть більше, щоб наблизити перемогу та подбати про тих, хто мужньо стоїть перед російською навалою, захищаючи майбутнє цілого світу», - акцентував Микола Іщук.     

Leopolis.news