logo
30/11
28/11
27/11
26/11
25/11
24/11
23/11
2 ...

Петиція про позбавлення мандату всіх депутатів від ОПЗЖ у Верховній Раді набрала необхідну кількість голосів

18-11-2022 08:572893

Петиція про позбавлення мандату всіх депутатів від ОПЗЖ у Верховній Раді набрала необхідну кількість голосів
Фото: Василь Артюшенко, ZN.UA

Президента України Володимира Зеленського закликали звернутися до Верховної Ради з проханням розглянути постанову щодо позбавлення мандатів всіх депутатів від «Опозиційної платформи – За життя» у парламенті.

Відповідну петицію на сайті президента України зареєстрував 16 листопада нардеп Олексій Гончаренко.

«Представники ОПЗЖ ще до початку повномасштабного вторгнення активно пропагували “рускій мір”, неодноразово відвідували москву і зустрічалися з представниками російської влади.

Після наступу росії представники ОПЗЖ або втекли за кордон, або ніяк не проявляли себе у допомозі Україні. Навпаки – серед них – головні колаборанти та зрадники. Серед найпомітніших фігур – кум путіна Віктор Медведчук, його друг Тарас Козак та Ілля Кива.

Частина депутатів втекли за кордон. Як мінімум 9 народних обранців від ОПЗЖ не відвідали жодного засідання у Верховній Раді з початку повномасштабного вторгнення. Це Олег Волошин,. Юрій Солод, Тарас Козак, Наталія Королевська, Ренат Кузьмін, Вадим Столар, Федір Христенко, Андрій Деркач, Віктор Медведчук. Останній у Раді вже ніколи не зʼявиться», - йдеться у петиції.

Як зазначив Олексій Гончаренко, 24 серпня 2022 року він подав у Раду постанову щодо позбавлення мандату всіх депутатів з ОПЗЖ. 

«Необхідно терміново виносити її на голосування та позбавляти зрадників мандатів. Тому ми разом з громадськістю просимо Президента звернутися до Верховної Ради щодо негайного розгляду постанови. Зрадників не повинно бути в українському парламенті», - наголосив Гончаренко.

Петиція набрала необхідних 25 тисяч голосів у рекордно швидкі терміни. Станом на 8 ранку, 18 листопада петицію підтримали 25 959 українців.

Підготувала Анастасія АндрійчукLeopolis.news