logo
05/02
04/02
2 ...

Школи Львова переведуть на дистанційне навчання у разі довготривалої відсутності світла та опалення

19-11-2022 13:141058

Школи Львова переведуть на дистанційне навчання у разі довготривалої відсутності світла та опалення
Фото: Львівської міської ради

У своєму щотижневому зверненні Андрій Закалюк, начальник управління освіти ЛМР, розповів про роботу освітньої галузі міста впродовж тижня, зокрема про те, якою може бути форма навчання у разі перебоїв зі світлом.

Про це повідомляє пресслужба Львівської міської ради.

«Цього тижня наша країна зазнала масових ракетних ударів з боку росії. А це відображається на роботі наших закладів. У деяких школах могло по декілька годин не бути світла, у деяких садочках могло бути складно організувати трьохразове харчування, тому що плити є на електриці, а коли немає довго світла це зробити складно. Деякі школи могли довго бути без опалення.

Просимо з розумінням до цього відноситися. Відтак, якщо у школі довго не буде світла чи опалення ми будемо просити перейти на дистанційну форму навчання, щоб діти були в безпеці і теплі», - розповів Андрій Закалюк, начальник управління освіти ЛМР.

За його словами, цього тижня також відбулося багато навчань для працівників освіти, які проводить Центр розвитку педагогічних працівників. Управління освіти випустило свій перший освітній подкаст, який заохочують усіх прослухати. А також школи завершили обирати собі тварин, які стануть символами їхніх логотипів під час Шкільних ліг спорту.

Підготувала Анастасія АндрійчукLeopolis.news