logo
29/01
28/01
27/01
26/01
2 ...

В Ізюмі окупанти вбили дитячого письменника Володимира Вакуленка: результати ДНК-експертизи

29-11-2022 13:53287

В Ізюмі окупанти вбили дитячого письменника Володимира Вакуленка: результати ДНК-експертизи
Фото: Володимир Вакуленко

Дитячого письменника та поета Володимира Вакуленка вбили на Харківщині під час окупації.

Відповідні фотодокази і результати ДНК-експертизи отримали журналісти, повідомляє  «Суспільне Новини».

Як відомо, Володимир Вакуленко зник у селі Капитолівка (поблизу Ізюма) у березні 2022. Батьки письменника понад пів року шукали свого єдиного сина. Згодом стало відомо, що російські окупанти викрали його. Мама Володимира Олена дізналася, де живуть викрадачі й ходила до росіян з проханням відпустити сина. Згодом до неї надходила інформація, що Володимира нібито вивезли з України.

Після того, як українські війська звільнили окупований Ізюм, в місті виявили місце масового поховання. Станом на початок вересня, там знайшли понад чотири сотні тіл. Поховання проводила місцева ритуальна служба, вона ж вела журнал із даними про небіжчиків. Як з’ясували журналісти Суспільного, у цьому журналі, під номером 319 були вказані дані письменника.

Спершу правоохоронці заперечили інформацію про те, що в цій могилі був похований Володимир Вакуленко. 20 жовтня в ефірі національного телемарафону “Єдині новини” речник прокуратури Харківщини зробив заяву про те, що під номером 319 вони виявили тіло невідомої жінки.

Однак розслідувачі Суспільного знайшли фото тіла під номером 319, зроблене перед похованням. На ньому — прострелені документи Володимира Вакуленка. Також — татуювання на руці, схоже на те, що мав письменник. Нині ж дані про загибель письменника підтвердила ДНК-експертиза.

У Володимира Вакуленка залишився неповнолітній син. Дитина має інвалідність і потребує допомоги. Чоловік майже ніколи не розлучався із сином.

Підготував Олександр Чамара, Leopolis.news