logo
06/04
02/04
27/03
20/03
19/03
18/03
17/03
16/03
14/03
13/03
2 ...

Самбірчанин став чемпіоном Європи з тайського боксу

13-09-2019119

Самбірчанин став чемпіоном Європи з тайського боксу
Фото: Leopolis.news

Древній Самбір має чемпіона Європи з тайського боксу. Такий високий титул здобув Андрій Луцак (Andriy Pitbull-Sambir), перемігши у фінальному бою спортсмена з країни-агресора росіянина Юрія Бухвалова.

Про це повідомив кореспондент Leopolis.news.  

Нагадаємо, що в м. Бєлгород Російської Федерації завершився чемпіонат Європи з муай-тай. У складі збірної України самбірчанин Андрій Луцак взяв участь у змаганнях, де здобув пояс чемпіона.

За словами Андрія Луцака, це був чотирнадцятий чемпіонат Європи. В ньому збірна команда України виступала в трьох номінаціях:  аматори, програми та професіонали. 

У вирішальному бою професіоналів доля самбірчанина звела вдруге із росіянином Юрієм Бухваловим. Річ у тім, що 20 березня у фіналі чемпіонату світу з муай-тай федерації W.M.F від нього Андрій Луцак зазнав поразки. Тому на європейському рівні він знав, з ким битиметься. Належно готувався та із синьо-жовтим прапором України піднявся на найвищу сходинку спортивного подіуму. 

Знаючи про нові високі спортивні досягнення, міський голова Юрій Гамар відзначив  Андрія Луцака подякою. Її він отримав в урочистій обстановці в рамках святкування 778-ліття Дня Самбора за вагомий внесок та активну участь у суспільно-громадському житті. 

Микола СЕНЕЙКО, для Leopolis.news