logo
02/06
01/06
2 ...

Львівська міськрада затвердила договір на запозичення 50 млн євро на закупівлю транспорту

10-10-2019124

Львівська міськрада затвердила договір на запозичення 50 млн євро на закупівлю  транспорту
Фото: ЛМР

Сесія Львівської міської ради ухвалила рішення про затвердження договорів між Львівелектротрансом, Львівавтодором, міською радою Львова та Міжнародною фінансовою корпорацією про наміри та консультативні послуги, які дозволять здійснити запозичення до міського бюджету в сумі 50 млн євро для фінансування заходів з розвитку інфраструктури.

Таке рішення депутати Львівської міськради ухвалили під час засідання сьогодні, повідомляє кореспондентка Leopolis.news.

Запозичення здійснюватимуть на таких умовах: Розмір запозичення – 50 млн євро, з яких 35 мільйонів – для закупівлі 100 тролейбусів з автономним рухом і заряджанням під час руху з реконструкцією та розширенням контактної мережі для тролейбусів, 15 мільйонів – для відновлення вулиці Шевченка та іншої дорожньої інфраструктури, зокрема розширення розумних транспортних систем.

Відсоткова ставка за користування залученими коштами – не вище 4,99 – 5,5%. Період, на який здійснюється запозичення, - 13 років (3 роки пільговий період). Оплата за позику становить 50 тисяч євро – за надання юридичних та консультаційних послуг, технічної оцінки проекту, включно з дослідженнями щодо транспорту.

Комісії: одноразова комісійна винагорода за відкриття кредиту в розмірі 1,5% від основної суми кредиту; комісія за резервування у розмірі 1,5% річних; комісія за супроводження кредитів у сумі 5 тисяч євро на рік. Ця ухвала почне діяти, якщо Мінфін погодить обсяги та умови здійснення запозичення.

Нагадаємо, Львів позичить 1,2 млрд грн для ремонту інженерних та транспортних мереж.

Леся БУРБАН, Leopolis.news