logo
08/07
07/07
06/07
05/07
04/07
2 ...

«Я – головнокомандувач, а не телеведучий»: Зеленський відмовився оприлюднити розмови з Путіним

10-10-201944

«Я – головнокомандувач, а не телеведучий»: Зеленський відмовився оприлюднити розмови з Путіним
Фото: Українська правда

Президент Володимир Зеленський не буде оприлюднювати розшифровку своїх розмов із президентом Росії Володимиром Путіним.

Про це Зеленський заявив під час зустрічі з журналістами за столом на Фудмаркеті в Києві, повідомляє «Українська правда».

«Я не готовий опубліковувати свої розмови. Я навіть не опублікував свої розмови з паном Трампом. Я – верховний головнокомандувач, а не телеведучий будь-якого каналу. Я не займаюся піаром, у мене немає ніяких роздумів з приводу порушувати «червоні лінії». Але тактика є тактика, стратегія є стратегія. І я не повинен показувати всім свої розмови з тим чи іншим лідером будь-якої країни. Це щось нове», – сказав Зеленський.

Щодо діалогу з Путіним Зеленський наголосив: «Мої розмови з президентом Російської Федерації підкріплені результатом – дуже складним, дуже детальним, але реальним: повернення людей… До чого призведе публікація моїх розмов із Путіним – чи призведе вона до будь-якого продовження наших зустрічей? Я думаю, ні, все буде закінчено.

Чи бажання є отримати такий результат і не отримати більше ніколи можливості повернути наших полонених, яких дуже багато на території «ДНР»/«ЛНР» і на території Росії і в Криму? Чи буде у мене можливість їх повернути (в такому разі)? Ніколи. Що я скажу їхнім сімям? Що мене попросили журналісти? Що мене попросили люди?», – сказав Зеленський.

«Я не граюся в ніякі ігри, які пов’язані з життям людей. Я не буду нічого опубліковувати, бо я знаю, що це нашкодить продовженню процесу повернення людей і припинення війни», – наголосив президент.

Зеленський додав: «Якщо будь-які люди через будь-які засоби масової інформації будуть просити мене щось опубліковувати, я почну опубліковувати розмови цих людей з будь-якими іншими лідерами. Але я цього не роблю, тому що я гадаю, що це в цілому неправильно.

Навіть якщо в тих розмовах була та чи інша риторика – про якихось людей, про якісь прізвища, про якісь країни – я гадаю, що це неможливо і неправильно. Тому що це будуть проблеми з західними партнерами і в нас всередині у суспільстві».

Президент закликав: «Давайте боротися за результат. Якщо ці дзвінки приносять результат – давайте їх залишимо в тому форматі, в якому в нас є правильний результат».

Крім того, на бліц-запитання, чи боїться він Путіна, український лідер відповів: «Ні».

Leopolis.news