logo
02/08
01/08
31/07
29/07
28/07
27/07
26/07
2 ...

Бійці Академії сухопутних військ тріумфували на чемпіонаті Збройних сил України (ФОТО)

17-10-2019335

Бійці Академії сухопутних військ тріумфували на чемпіонаті Збройних сил України (ФОТО)
Фото: Національна академія сухопутних військ

Команда Національної академії сухопутних військ ім. гетьмана Петра Сагайдачного стала тріумфатором чемпіонату ЗС України зі швидкісної стрільби серед вищих військових навчальних закладів.

Як повідомляє пресслужба Національної академії сухопутних військ, відбулась першість у Міжнародному центрі миротворчості та безпеки Національної академії. Участь у ній взяли 8 команд зі всіх військових вишів нашої країни, по 8 учасників у кожній. Головний суддя змагань – старший офіцер управління фізичної підготовки та спортивної діяльності Головного управління підготовки військ Збройних Сил України полковник Ігор Боринський.

Офіцери та курсанти змагалися у влучності, уражаючи спеціальні мішені з пістолета Макарова та автомата АК-74. Судді оцінювали учасників змагання за швидкістю виконання стрільб та точністю влучання у мішені.

На кожне виконання вправи з пістолета учасникам дається по три магазини з 5 набоями у кожному. Вони повинні влучити у три мішені, визначені Міжнародною конфедерацією практичної стрільби, що розташовані на відстані 15, 10 та 5 метрів. Для стрільби з автомата вони отримують три магазини з 10 набоями у кожному. Мішені розташовані на відстані 20, 10 та 5 метрів. Влучання рахуються за ураженнями трьох зон, відмічених на мішені. Так, за ураження центральної зони «А» час не додається, у разі ж влучання у зони «С» та «D» до загального часу виконання вправи стрільця додають по 1 та 3 секунди відповідно. Якщо ж військовослужбовець не влучить у жодну із зон, додається 10 штрафних секунд за кожен промах.

За результатами виконання вправ стрільб з пістолета, кращими стали учасники команди з Харківського національного університету Повітряних сил ім. Івана Кожедуба. Другими у цій номінації стали стрільці з Національної академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного, які також були кращими у стрільбі з автомата та посіли перше загальнокомандне місце.

 

Leopolis.news