Бійці Академії сухопутних військ тріумфували на чемпіонаті Збройних сил України (ФОТО)

http://leopolis.news/post/9643/biyci-akademi-suhoputnyh-viysk-triumfuvaly-na-chempionati-zbroynyh-syl-ukrany-foto

17/10/2019

Як повідомляє пресслужба Національної академії сухопутних військ, відбулась першість у Міжнародному центрі миротворчості та безпеки Національної академії. Участь у ній взяли 8 команд зі всіх військових вишів нашої країни, по 8 учасників у кожній. Головний суддя змагань – старший офіцер управління фізичної підготовки та спортивної діяльності Головного управління підготовки військ Збройних Сил України полковник Ігор Боринський.

Офіцери та курсанти змагалися у влучності, уражаючи спеціальні мішені з пістолета Макарова та автомата АК-74. Судді оцінювали учасників змагання за швидкістю виконання стрільб та точністю влучання у мішені.

На кожне виконання вправи з пістолета учасникам дається по три магазини з 5 набоями у кожному. Вони повинні влучити у три мішені, визначені Міжнародною конфедерацією практичної стрільби, що розташовані на відстані 15, 10 та 5 метрів. Для стрільби з автомата вони отримують три магазини з 10 набоями у кожному. Мішені розташовані на відстані 20, 10 та 5 метрів. Влучання рахуються за ураженнями трьох зон, відмічених на мішені. Так, за ураження центральної зони «А» час не додається, у разі ж влучання у зони «С» та «D» до загального часу виконання вправи стрільця додають по 1 та 3 секунди відповідно. Якщо ж військовослужбовець не влучить у жодну із зон, додається 10 штрафних секунд за кожен промах.

За результатами виконання вправ стрільб з пістолета, кращими стали учасники команди з Харківського національного університету Повітряних сил ім. Івана Кожедуба. Другими у цій номінації стали стрільці з Національної академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного, які також були кращими у стрільбі з автомата та посіли перше загальнокомандне місце.

 

Leopolis.news