logo
23/02
22/02
21/02
20/02
19/02
18/02
2 ...

У Львові відбудеться концерт-історія «Гаррі Поттер» від оркестру LUMOS

28-11-2023 19:18535

У Львові відбудеться концерт-історія «Гаррі Поттер» від оркестру LUMOS

4 грудня у Львівському оперному театрі відбудуться 2 концерти присвячені історії Гаррі Поттера від симфонічного оркестру LUMOS Orchestra та хору «Євшан».

Про це повідомила керівниця оркестру Діана Коваль. Вже 5-й рік ці колективи радують львів'ян запрошенням на казкове тематичне шоу про Хлопчика що вижив, де можна почути музику Джона Вільямса, Патріка Дойла, Ніколаса Гупера та Александра Деспла і повністю зануритись у атмосферу магії та чарів Гоґвортсу.

На події глядачам пропонують:

- послухати улюблену музику з усіх восьми фільмів про Гаррі Поттера та з «Фантастичних звірів» у високопрофесійному виконанні симфонічного оркестру та хору з кращих музикантів Львова;

- завітати на дійство тематично оформлене декораціями, костюмами музикантів, відеорядом з фільмів;

- взяти участь у інтерактиві на самому концерті: позмагатись за Кубок Гоґвортсу та у квідич, отримати пам'ятні подарунки від оркестрантів та уніклаьні чарівні палички від львівського майстри чарівних паличок!

LUMOS Orchestra та камерний хор «Євшан» - єдиний в Україні гік-оркестр відомий тематичними шоу-концертами власної розробки: «Володар Перснів», «Гаррі Поттер», «Гра Престолів» та фантастичною колаборацією з композитором музики до ігор «Герої Меча та Магії - Полом Ентоні Ромеро». Музиканти оркестру – фанати своєї справи та справжні ґіки, отож розуміються не лише на музиці власних концертів, але й на її змістовному наповненні та першоджерелах. Кожен проект колективу – завжди більше, ніж просто концерт. Це сюжетне видовище, поєднане тематичними історіями; інтерактивною взаємодією з слухачами, що завжди збирають повні зали шанувальників та залишають по собі неймовірні емоції та враження.

    Диригент концерту — Роман Кресленко

    Художній керівник оркестру — Діана Коваль

    Художній керівник хору — Ірина Кресленко

Якщо Вам бажається чогось більшого, ніж концерт симфонічної музики; чогось кращого, ніж похід у театр; чогось незабутнього, частиною чого Ви зможете стати – завітайте на концерт-історію «Гаррі Поттер» 4-го грудня у Оперний театр. Змагайтеся за Кубок Гоґвортсу, підтримуйте свій гуртожиток або просто насолоджуйтесь музикою та атмосферою – магічна історія, безперечно, зачарує всіх і кожного!

Пакуйте валізи та не забувайте гарний настрій і ваші чарівні палички!

Квитки доступні тут:

https://lviv.kontramarka.ua/uk/koncertistoria-garri-potter-83932.html

Leopolis.news