logo
30/05
29/05
28/05
27/05
2 ...

Міністр культури вибачився перед Гонтаревою за хор Верьовки у «Вечірньому кварталі»

21-10-201957

Міністр культури вибачився перед Гонтаревою за хор Верьовки у «Вечірньому кварталі»

Міністр культури Володимир Бородянський каже, що йому соромно народний хор України імені Григорія Верьовки.

 

Про це він написав на своїй сторінці у «Facebook»:

«Вибачте, Валерія Олексіївна, мені соромно за Національний заслужений академічний український народний хор України імені Григорія Верьовки».

Зазначимо, що у новому випуску шоу «Вечірній квартал» студії «Квартал 95» комік Євген Кошовий та жіноча частина національного хору імені Верьовки висміяли підпал будинку екс-глави НБУ Валерії Гонтаревої в пісні-пародії «Горіла хата».

 

Під музику української народної пісні «Горіла сосна, палала» Кошовий та хор Верьовки співають, зокрема: «Горіла хата, палала, в Лондоні жінка плакала… Хата горить в Гореничах, а в Лондоні Валерія думає на Велерича… Люди вогонь побачили, допомагати почали, відра схопили, прибігли, в вогонь соляру плескали».

«У пісні цій мораль проста: хата згоріла від стида», – завершили пісню виконавці.

Як інформує «Українська правда», нардеп від «Європейської солідарності» Ірина Геращенко заявила, що депутати готують листа на ім'я спікера Дмитра Разумкова з тим, щоб хор імені Верьовки не виконував гімн на відкриттях і закриттях сесій Верховної Ради.

Сама Гонтарева у коментарі проекту Радіо Свобода «Ньюзрум», коментуючи відео, заявила: «Це сором! Насміхатися над людським горем – це неможливо уявити у цивілізованому суспільстві!».

Вона додала, що про номер дізналася від друзів.

«Щодо цинізму «95-го Кварталу» сумнівів давно нема. Але участь у цьому народного хору, це вже сором для всієї країни», - сказала вона.

Відповідаючи на питання, чи розглядала вона можливість замовлення цього номеру олігархом Ігорем Коломойським, Гонтарева зазначила: «Можливо, так і є. Я про це не думала».

Вона вважає, що скарга до суду у даному випадку не матиме результату: «Якщо позиватися до суду, то в мене грошей не вистачить на всі ці суди. А ще і суди повністю продажні на користь Коломойського. Ви це і самі бачите».

Зазначимо, що 30 серпня екс-главу НБУ у центрі Лондона збив автомобіль. Гонтарева заявляла, що Коломойський погрожує їй, бо вона є його «головним ворогом».

Вночі 5 вересня підпалили автомобіль, зареєстрований на невістку екс-голови НБУ, яку також звуть Валерія Гонтарева.

А 17 вересня у Гореничах під Києвом згорів дім Гонтаревих.

Раніше Печерський райсуд Києва дав Держбюро розслідувань дозвіл на силовий привід Гонтаревої на допит у справі про ймовірні зловживання службовим становищем членами правління Нацбанку.

Leopolis.news