logo
14/04
13/04
12/04
11/04
10/04
09/04
08/04
2 ...

Столтенберг про потоплений «Цезар Куніков»: українці здатні завдавати великих втрат російському флоту

14-02-2024 15:16329

Столтенберг про потоплений «Цезар Куніков»: українці здатні завдавати великих втрат російському флоту
Фото: flickr

Генеральний секретар НАТО Єнс Столтенберг заявив, що Збройні Сили України вкотре продемонстрували свої можливості, знищивши російський великий десантний корабель «цезар куніков» у Чорному морі.

Як повідомляє АрміяInform, про це він сказав на брифінгу у Брюсселі напередодні міністерської зустрічі НАТО.

«Українці здатні завдавати великих втрат російському флоту у Чорному морі. Вони змогли витіснити чорноморський флот рф із західної частини Чорного моря. Це велике досягнення, велика перемога для українців», — сказав Єнс Столтенберг.

За його словами, завдяки цим діям ЗСУ вдалося відкрити коридор і тепер Україна може експортувати зерно на світові ринки.

«Мало хто вірив ще кілька місяців тому, що це буде можливим. Але зараз експорт зерна з України відбувається навіть без угоди з росією. І це демонструє здатність і силу українських Збройних Сил», — додав генсек НАТО.

За словами Столтенберга, попри те, що український контрнаступ не досяг минулого року більшого прогресу, українські війська здатні завдавати відчутних ударів по позиціях рф глибоко в їхньому тилу.

«Українці здатні атакувати рф, знищуючи їх командні пункти, склади з боєприпасами, а також літаки. Також вони продовжують знищувати портову інфраструктуру та кораблі і це демонструє можливості українських сил», – наголосив генсек НАТО.

Як повідомляли, 14 лютого 2024 року Головне управління розвідки у взаємодії з усіма складовими Сил безпеки і оборони України знищили великий десантний корабель «цезарь куніков» чорноморського флоту держави-агресора росії. Успішну місію здійснили спецпризначенці «Групи 13» ГУР МО України. 

Ворожий корабель атакували ударними морськими дронами “Magura V5” біля берегів тимчасово окупованого Криму неподалік міста Алупка.

 Підготував Олександр Чамара, Leopolis.news