logo
15/04
14/04
13/04
12/04
11/04
10/04
09/04
2 ...

У НАТО запевнили, що Україна стане членом Альянсу

24-02-2024 14:36249

У НАТО запевнили, що Україна стане членом Альянсу
Фото: ілюстративне

У другу річницю повномасштабної війни Росії проти України генеральний секретар НАТО Єнс Столтенберг запевнив, що Україна стане членом Північноатлантичного альянсу.

«Україна вступить до НАТО. Питання не в тому, чи так, а в тому – коли», - наголосив Столтенберг у суботу, 24 лютого, у відеозверненні, пише dw.ua.

«Поки ми готуємо її до цього дня, НАТО продовжуватиме підтримувати Україну», – сказав генсек Альянсу.

Він додав, що мета Володимира Путіна - домінувати в Україні - не змінилася. «Російський президент розпочав цю війну, щоб зачинити Україні двері до НАТО і відмовити їй у праві обирати свій власний шлях. Однак він домігся протилежного», – зазначив Столтенберг.

Члени НАТО також наголосили, що «майбутнє України - в Альянсі». Триває тісна співпраця з метою подальшої інтеграції України в НАТО відповідно до рішень саміту НАТО у Вільнюсі, йдеться у заяві Ради Україна-НАТО, опублікованій 24 лютого.

«Росія несе повну відповідальність за цю війну, яка є кричущим порушенням міжнародного права, у тому числі і Статуту ООН. Ми не визнаємо незаконні та протиправні анексії Росією, також Криму, і ніколи їх не визнаємо», - запевнили в Альянсі. Члени НАТО рішуче налаштовані підтримувати Україну стільки, скільки буде потрібно для перемоги України, ідеться у заяві.

 

Підготувала Леся Бурбан, Leopolis.news