logo
17/06
16/06
15/06
14/06
2 ...

Сенат США схвалив виділення допомоги Україні

24-04-2024 08:20920

Сенат США схвалив виділення допомоги Україні
Фото: ілюстративне

Сенат Конгресу США у вівторок переважною більшістю голосів проголосував за ухвалення пакета допомоги Україні, Ізраїлю та Тайваню в розмірі 95,3 мільярда доларів.

Про це повідомляє «Українська правда» з посиланням на засідання Сенату.

Законопроєкт про виділення фінансування союзникам США набрав 79 голосів «за». «Проти» проголосувало 17 сенаторів. 

Таким чином, обидві палати американського конгресу схвалили законопроєкт. 

Для набуття чинності законопроєкт має підписати президент США Джо Байден.

Президент США Джо Байден пообіцяв підписати законопроект про допомогу Україні, як тільки він буде на його столі у середу, щоб можна було розпочати надсилати зброю та обладнання в Україну вже цього тижня, йдеться у його заяві на сайті Білого дому.

За словами Байдена, потреба нагальна: для України, яка стикається з невпинними бомбардуваннями з боку Росії; для Ізраїлю, який щойно зіткнувся з безпрецедентними атаками з боку Ірану; для біженців і тих, хто постраждав від конфліктів і стихійних лих у всьому світі, зокрема в Секторі Гази, Судані та Гаїті; і для партнерів, які прагнуть безпеки та стабільності в Індо-Тихоокеанському регіоні.

«Я хочу подякувати лідеру Шумеру, лідеру МакКоннеллу та всім двопартійним законодавцям у Сенаті, які проголосували за цей законопроект. Цей важливий закон зробить нашу країну та світ більш безпечними, оскільки ми підтримуємо наших друзів, які захищаються від терористів, таких як ХАМАС, і тиранів, таких як Путін», – йдеться в заяві Байдена.

Підготувала Ольга Балух, Leopolis.news