logo
14/06
13/06
12/06
11/06
2 ...

Львівського бізнесмена Ігоря Гринкевича судитимуть за спробу дачі $500 тис. хабаря керівництву ДБР

22-05-2024 10:09313

Львівського бізнесмена Ігоря Гринкевича судитимуть за спробу дачі $500 тис. хабаря керівництву ДБР
Фото: ДБР

Працівники ДБР завершили досудове розслідування стосовно львівського бізнесмена Ігоря Гринкевича, який пропонував 500 тисяч доларів США одному із керівників Головного слідчого управління ДБР за сприяння у поверненні вилученого майна, а також закриття кримінального провадження відносно підконтрольних йому компаній – одних з найбільших постачальників Міністерства оборони.

Про це повідомляє ДБР.

Встановлено, що львівський бізнесмен, дізнавшись про порушення у 2023 році слідчими Бюро кримінального провадження за фактом оборудок із закупівлями одягу та білизни для ЗСУ, вирішив піти на крайні міри та завчасно «відкупися» аби уникнути кримінальної відповідальності.

Після пропозиції хабаря посадовець ДБР одразу повідомив про це своєму керівництву.
Бізнесмен призначив йому зустріч у ресторані, де передав сумку з готівкою. Після чого був одразу затриманий працівниками Бюро.

На теперішній час сторона захисту ознайомлюється із матеріалами досудового розслідування, після чого воно буде передано до суду.

Санкція статті передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на строк до 8 років з можливою конфіскацією майна.

Процесуальне керівництво здійснює Офіс Генерального прокурора.

22 січня в Одесі затримали сина Гринкевича Романа, який намагався утекти за кордон

Також у кримінальному провадженні щодо львівського бізнесмена Ігоря Гринкевича накладено арешт на нерухоме майно та транспортні засоби підозрюваного, членів його родини.

Підготувала Ольга Балух, Leopolis.news