logo
24/06
2 ...

ЛНМУ провів науково-практичну конференцію «Актуальні проблеми профілактичної медицини і медичної екології»

25-05-2024 19:19243

ЛНМУ провів науково-практичну конференцію «Актуальні проблеми профілактичної медицини і медичної екології»
Фото: відділ комунікації і промоції ЛНМУ ім. Данила Галицького

22-23 травня у м. Славське на Львівщині відбулася науково-практична конференція «Актуальні проблеми профілактичної медицини і медичної екології». Організаторами заходу виступили Центральна науково-дослідна лабораторія та лабораторія промислової токсикології і Науково-дослідний інститут епідеміології та гігієни Львівського національного медичного університету імені Данила Галицького. 

Про це повідомляє відділ комунікації та промоції вишу.

Науковий форум об’єднав фахівців профілактичної медицини та токсикології Львова, Києва, Харкова та Житомира.

Почесними гостями конференції були представники Республіки Польща –  президент фундації «Добра душа» Івонна Романяк та віце-президент районного відділу Польського Червоного Хреста в Старому Сончі Даріуш Чєшла. Відкрив конференцію директор НДІ епідеміології та гігієни ЛНМУ імені Данила Галицького, професор Борис Кузьмінов.

Під час конференції з доповідями виступили: завідувачка лабораторії промислової токсикології та гігієни праці при використанні хімічних речовин  ДУ «Інститут медицини праці імені Ю.І. Кундієва НАМН України» Наталія Дмитруха та старший науковий співробітник цієї лабораторії Констянтин Козлов; аудитор з атестації виробництв Укрекспертизи Сергій Павлюк; директор Навчально-наукового інституту якості освіти Харківського НМУ Ігор Завгородній; співробітники Львівського національного медичного університету імені Данила Галицького – завідувачка Центральної науково-дослідної лабораторії та лабораторії промислової токсикології, старший науковий співробітник Тетяна Зазуляк; завідувачка кафедри гігієни та профілактичної токсикології ФПДО, доцент Уляна Лотоцька-Дудик; завідувачка лабораторії природно-вогнищевих трансмісивних інфекцій НДІ епідеміології та гігієни, науковий співробітник Наталія Бек; асистент кафедри гігієни та профілактичної токсикології ФПДО Володимир Лабойко.

Тематика конференції охоплювала широке коло досліджень щодо токсикологічної оцінки та безпечності косметичної продукції, тари для харчових продуктів; токсикологічних досліджень дезінфекційних засобів, фармакологічних середників, оцінки токсикологічного профілю феромонів комах. Актуальними питаннями обговорення на конференції стали гігієнічні проблеми питної води в аспекті імплементації європейських водних директив у вітчизняне законодавство та проблеми медицини праці у різних галузях промисловості.

На завершення конференції пані Івонна Романяк презентувала учасникам заходу та вручила професору Борису Кузьмінову книгу про природні багатства Польщі, зазначивши, що ми разом будуємо мости співпраці там, де інші створюють перепони.

Конференцію внесено до Реєстру з’їздів, конгресів та науково-практичних конференцій МОЗ України, які проводяться у 2024 році.

Тези доповідей опубліковані у збірнику наукових праць.

Leopolis.news