logo
22/06
21/06
20/06
19/06
17/06
14/06
13/06
2 ...

У Львові відбудеться вечір музично-поетичного відновлення при свічках «Полустанок любові» Анатолія Матвійчука

25-05-2024 19:42383

У Львові відбудеться вечір музично-поетичного відновлення при свічках «Полустанок любові» Анатолія Матвійчука

7 червня у Львівській національній  філармонії відбудеться  вечір музично-поетичного відновлення при свічках «Полустанок любові» Анатолія Матвійчука. 

Початок концерту о 19:00, повідомили організатори.

«Полустанок любові» – це улюблені пісні та поезії, щирі емоції та музика неймовірних відчуттів під келих ігристого та світло сотень свічок.

Назва концерту – це вже особистий бренд Анатолія Матвійчука, який був придуманий близько 30 років тому. Ідея полягає в тому, що люди, взявши квитки, ніби приїжджають на станцію, якої немає на карті, але вона існує у свідомості. Це те місце, де людині легко дихається, до неї приходять найкращі спогади, найкращі життєві переживання та емоції. На цьому «Полустанку любові» Анатолій Матвійчук збирає своїх друзів – співаків, композиторів, поетів та митців. Усі вони діляться своїм творчим та потаємним, особливим та неповторним. Як відомо, «полустанки» були різного масштабу – від Національного палацу «Україна», де збирався повний зал, до значно менших залів.

У львівській філармонії серед друзів будуть відомі актори театру «Воскресіння» Володимир Губанов, Марія Ковалик, композитор Микола Хшановський , знані Львівські митці Ольга Гошовська та Олег Батов, які у концертному дійстві завітають на маленьку залізничну станцію Полустанку любові та подарують свою творчість через поезію Анатолія Матвійчука.  

У виконанні автора Анатолія Матвійчука на полустанку  звучатимуть найкращі вірші та пісні, які писалися у різні роки та витримали випробування часом, які так любить народ.

Режисер концертного дійства Надія Агєєва-Швед . 

Квитки можна придбати за посиланням. https://soldout.ua/event/1618-anatoliy-matviychuk-lyrical-by-candlelight

Leopolis.news