logo
13/03
12/03
11/03
10/03
09/03
08/03
2 ...

Трамп про реакцію рф щодо перемир’я: «Путін зробив дуже багатообіцяючу заяву, але вона не була повною» 

Сьогодні, 13-03-2025 19:37138

Трамп про реакцію рф щодо перемир’я: «Путін зробив дуже багатообіцяючу заяву, але вона не була повною» 
Фото: скріншот з відео

Президент США Дональд Трамп прокоментував заяву ватажка Кремля Путіна щодо 30-денного припинення вогню з Україною.

Про це він сказав під час зустрічі генеральним секретарем НАТО Марком Рютте, передає «Rapid Response 4».

«Сподіваюся, Росія зробить правильні речі», – сказав Трамп

Sky News цитує лідера США: «Путін зробив дуже багатообіцяючу заяву, але вона не була повною». 

Трамп каже, що готовий поговорити з очільником Кремля, щоб забезпечити припинення вогню. За його словами посланник США Стів Віткофф веде «серйозні переговори в Росії».

Трамп заявив, що якщо рф не погодиться на припинення вогню на 30 днів – це буде «невтішний момент для світу». За його словами, припинення вогню – це «перша стадія» переговорів.

Раніше ватажок російських терористів Володимир Путін відреагував на пропозицію про 30-денне припинення вогню. 

Як повідомляли, 11 березня за результами переговорів у Джидді (Саудівська Аравія) Україна та США домовились про "негайне запровадження тимчасового, 30-денного режиму припинення вогню, який може бути продовжений за взаємною згодою сторін, за умови прийняття та одночасного виконання Російською Федерацією". Натомість США скасували паузу в обміні розвідданими та відновили безпекову допомогу Україні.

Президент Зеленський сподівається, що США підуть на «сильні кроки», якщо росія відмовиться від пропозицій, вироблених під час зустрічі у Джидді.

Leopolis.news