logo
20/07
19/07
18/07
2 ...

Польські фермери не заблокували "Шегині", але це може статися в майбутньому, - ДПСУ

09-06-2024 19:31181

Польські фермери не заблокували
Фото: Getty Images

Попри анонси, польські фермери не розпочали сьогодні, 9 червня, блокування проїзду на пункті пропуску "Шегині-Медика". Однак не можна виключати, що цього не станеться в майбутньому.

 

Про це заявив речник Держприкордонслужби України Андрій Демченко у ефірі телемарафону.

"Це була попередня інформація, яку ми мали, що сьогодні може початися блокування на пункті пропуску "Шегині-Медика". На щастя, як ми бачимо, блокування не почалося. Але, зважаючи на те, що це вже було анонсовано, не можна виключати, що в майбутньому цей напрямок можуть заблокувати", - сказав речник ДПСУ.

За його словами, більше детально прикордонна служба зможе повідомляти про це, коли буде отримувати відповідну інформацію від польських колег.

"Більш детально зможемо повідомити про це, коли матимемо інформацію від польських колег, що такі дії плануються на якийсь час чи коли такі дії розпочнуться. Але сподіваємось, що цього не відбудеться", - додав Демченко.

Тривалий час польські фермери блокували проїзд вантажівок через кордон України з Польщею. Блокування стосувалося руху вантажівок в обидва боки. Після переговорів між Україною, Польщею та протестувальниками, кордон вдалося розблокувати.

Однак днями стало відомо про плани польських фермерів знову заблокувати проїзд через кордон в пункті пропуску "Шегині-Медика". Очікувалося, що блокування триватиме аж до вересня. Однак було не зрозуміло, проїзд якого виду транспорту поляки збиралися блокувати.

Підготувала Леся Бурбан, Leopolis.news