logo
21/07
20/07
2 ...

Експосадовця МВС викрили у закупівлях за завищеними цінами на 16 млн грн

18-06-2024 10:33205

Експосадовця МВС викрили у закупівлях за завищеними цінами на 16 млн грн
Фото: ілюстративне

Національне антикорупційне бюро 17 червня повідомило про підозру в розкраданні майна колишньому керівнику державної установи Міністерства внутрішніх справ та ще двом особам.

Про це повідомляє НАБУ. 

За даними НАБУ, у 2020 році керівник державної установи Міністерства внутрішніх справ спільно з власником та директоркою приватного підприємства забезпечив укладення договору на постачання комп’ютерного обладнання на суму понад 26 мільйонів гривень.

«Це обладнання підприємство надалі закупило через фірми-прокладки у виробника за ринковими цінами та поставило замовнику за ціною, штучно збільшеною майже втричі. Унаслідок реалізації схеми державі заподіяно 16,6 мільйона гривень збитків», – йдеться у повідомленні НАБУ.

За інформацією Спеціалізованої антикорупційної прокуратури, йдеться про колишнього керівника державної установи «Центр обслуговування підрозділів Міністерства внутрішніх справ України». Його ім’я не називають.

НАБУ додає, що директорку підприємства затримали, Вищий антикорупційний суд обрав їй запобіжний захід у вигляді арешту із заставою в 3 мільйони гривень.

Підготувала Ольга Балух, Leopolis.news