logo
23/07
2 ...

Старосамбірській громаді естонці подарували автобус

18-06-2024 15:53181

Старосамбірській громаді естонці подарували автобус
Фото: «Ваш голос Прикарпаття» 

Друзі з Естонії відділу культури, молоді, спорту та туризму Старосамбірської міської ради Самбірського району подарували добротний автобус. У такому транспортному засобі тут мали неабияку потребу.

Про це повідомив кореспондент Leopolis.news.

Дружба з естонцями, написала на ФС місцева журналістка Любов Кіпоренко, зародилася завдяки волонтеру та депутату Старосамбірської міської ради Юрію Качалупу. Минулого року журналісти найбільшої щоденної газети Естонії “Postimees” відвідали громаду. Вони їздять на лінію фронту, фіксують війну в Україні, розповідають світові про злочин путіністів.

Але під час поїздок неодмінно цікавляться життям пересічних українців, захоплені були  старосамбірчанами, їхнім оптимізмом і любов’ю до Батьківщини, з яким трудовим завзяттям у важких умовах війни працюють на перемогу.

Попри все естонців приємно вразили добрі справи відділу культури, молоді, спорту й туризму. Зокрема, проведеними ним мистецькими заходами, роботою з молоддю. Старосамбірщина має вагомі досягнення в спорті. Але структурному підрозділу багато чого бракує, у тому числі й транспортного засобу.

Повернувшись до Естонії, журналісти видання “Postimees” оголосили збір коштів на придбання автобуса для потреб відділу культури, молоді, спорту й туризму, йдеться у публікації. До цієї благородної справи активно долучилася благодійна організація «Підтримайте Україну».

Відтак безпосередньо на стадіоні, на якому діти грали у футбол, волейбол, четверо естонських журналістів, голова благодійної організації «Підтримайте Україну» Антс Ерм передали автобус голові Старосамбірської громади Ігор Трухиму, начальнику відділу культури, молоді, спорту та туризму Ігор Піхо і  волонтеру Юрію Качалупу.

«Ми щиро вдячні естонським друзям, – сказав голова Старосамбірської міської ради Ігор Трухим, – за такий щедрий подарунок, за розуміння наших проблем, які виникли через тривалу повномасштабну агресію путінських військ з метою окупації України. У скрутну хвилину по-своєму оцінюється чужа щедрість і підтримка. Відтепер зможемо  розв’язати чимало проблем, які часто виникали через транспорт при організації різних культурних заходів у населених пунктах громади».

Микола СЕНЕЙКО, для Leopolis.news