logo
13/02
09/02
05/02
28/01
14/01
12/01
10/01
08/01
03/01
2 ...

Ніщо не дискредитує угорських посадовців більше, ніж їхні власні дії – МЗС України

Сьогодні, 13-02-2025 15:4758

Ніщо не дискредитує угорських посадовців більше, ніж їхні власні дії – МЗС України
Фото: МЗС України

У МЗС України прокоментували заяви посадовців Угорщини про «дискредитаційну кампанію».

У коментарі МЗС, зокрема, зазначено, що Україна категорично відкидає будь-які звинувачення угорської сторони про нібито розгортання «дискредитаційної кампанії» проти керівництва цієї країни.

«Україна ніколи не вела і не вестиме жодних подібних кампаній проти партнерів, зокрема сусідньої Угорщини. Тим більше не маємо намірів втручатися у внутрішні справи інших країн.

Відповідна позиція була чітко доведена 10 лютого у Києві під час зустрічі заступника міністра закордонних справ України Олександра Міщенка із заступником міністра - парламентським державним секретарем Міністерства зовнішньої економіки та закордонних справ Угорщини Левенте Мадяром», – йдеться у заяві зовнішньополітичного відомства України.

«Незважаючи на конструктивний прийом угорського колеги в Києві та організацію на термінове прохання зовнішньополітичного відомства Угорщини усіх запитуваних зустрічей, виявилося, що головною метою пана Мадяра була зйомка у центрі української столиці провокативного відео із маніпулятивними заявами та дискредитацією керівництва України.

Ніщо не дискредитує угорських посадовців більше, ніж їхні власні дії», – наголосили у МЗС.

Українські дипломати наголошують, що  такі дії угорських посадовців можуть слугувати виключно інтересам Російської Федерації, яка «прагне сіяти розбрат».

«Україна була і залишається відданою принципам партнерства та завжди відкрита до чесного і конструктивного діалогу, спрямованого на зміцнення взаєморозуміння і співпраці з усіма державами, які поділяють цінності демократії та верховенства права», – наголошено у заяві.

Leopolis.news